Foto: epa

Cate Blanchett-productie van Ivo van Hove uitgesteld

De première van All about Eve, de theatervoorstelling die Ivo van Hove met filmster Cate Blanchett maakt op het Londense West End, wordt omwille van planningsredenen een jaar uitgesteld.

Na Antigone met Juliette Binoche en Obsession met Jude Law, zou de Belgische regisseur Ivo van Hove dit voorjaar een theaterstuk creëren met een andere ster van het witte doek: de Australische actrice Cate Blanchett. All about Eve, gebaseerd op de gelijknamige film uit 1950, stond eerst gepland voor maart 2018, maar wordt nu uitgesteld naar het voorjaar van 2019.

In een korte boodschap laat producent Sonia Friedman weten dat 'scheduling reasons' aan de oorzaak liggen, zonder verdere details vrij te geven. Het gebeurt wel vaker dat theaterproducties met filmacteurs uitgesteld worden, omwille van conflicterende data of budgetten die niet rond geraken. 

Wist je dat je ook zonder abonnement elke maand 3 betalende  plus-artikels kunt lezen?

Meld je aan en lees gratis ›

Vul je e-mailadres en wachtwoord in

Aangeboden door onze partners
Aangeraden