Foto: ss

Ziekenfondsen willen besparen op jeugdkampen

De ziekenfondsen willen ook besparen op de populaire voordelige jeugdvakanties. Dat schrijft Het Laatste Nieuws zaterdag.

De ziekenfondsen moeten een besparingsoefening maken nu minister van Volksgezondheid Maggie De Block (Open Vld) wil dat ze enkel nog zaken terugbetalen waarvan wetenschappelijk bewezen is dat ze de gezondheid bevorderen.

“Daar wordt intern onder de ziekenfondsen over gediscussieerd”, bevestigt Anneleen Vermeire van de CM. Tegen het einde van de maand willen ze het eens zijn over een lijst. “Er wordt daarbij ook naar jeugdvakanties gekeken.”

“Zo worden ledenbijdragen optimaal ingezet voor volksgezondheid”, zegt het kabinet-De Block.

Half maart zitten de ziekenfondsen opnieuw samen. Tegen eind maart willen ze het eens zijn over de lijst die ze aan de minister willen presenteren.

Wist je dat je ook zonder abonnement elke maand 3 betalende  plus-artikels kunt lezen?

Meld je aan en lees gratis ›

Vul je e-mailadres en wachtwoord in

Aangeboden door onze partners
Aangeraden