VIDEO. Radiohead speelt ‘Creep’ voor eerst in zeven jaar
Tijdens een uitverkocht concert in de Parijse Zénith kwam Radiohead schreeuwers tegemoet en speelde de Britse rockband voor het eerst in zeven jaar het nummer ‘Creep’.
Heerlijk nieuws voor de fans: Radiohead is weer aan het optreden. De Britse rockband heeft voorlopig geen concert in ons land gepland, maar de fans in onze buurlanden krijgen Thom Yorke en co wel over de vloer. Dat was vrijdag en zaterdag al het geval in Amsterdam, maar gisteravond ook in Parijs.
Het werd een bijzondere avond voor de fans, blijkt uit de massale reacties op sociale media. Niet alleen was het een heel erg goed optreden, de Britten kozen er ook voor om hun fans te verrassen.
Een van de meest bekende beroemdste Radiohead-nummers, Creep, werd al jaren niet meer gespeeld door de band omdat ze het beu waren. Voor de Parijzenaars werd een uitzondering gemaakt. ‘Speciaal voor die man achteraan die er maar om blijft vragen’, zei Yorke.